Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ СХІДНИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️  4 березня 2023 року в приміщенні Народного дому смт Східниця відбулась атестація аматорських художніх колективів Східницької територіальної громади:
🔸 Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Підбужанка» філії КУ «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади» Народного дому  смт Підбуж.
🔸 Народного аматорського драматичного колективу «Ластівчата» філії КУ «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади» Народного дому с. Ластівка.
🔸 Аматорського ансамблю народної пісні та музики «Барви Карпат» КУ «Центр культури і дозвілля Східницької ТГ».

❗️ Атестаційна комісія одностайно підтвердила колективам «Підбужанка» та  «Ластівчата» звання «народний аматорський колектив» та за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність рекомендувала до присвоєння звання «народний аматорський колектив» аматорському ансамблю народної пісні та музики «Барви Карпат» КУ «Центр культури і дозвілля Східницької ТГ».

💪 Ми всі націлені на Перемогу! Впевнені в ЗСУ, займаючись волонтерством та щоденною працею для перемоги, ми творимо. Духовний захист України на культурному фронті міцніє талантами. Вже знані аматорські колективи як і лише створені, міцнішають і дивують своєю багатогранністю, унікальністю та неповторністю!

🤝 Зичимо аматорським колективам і керівникам чарівного карпатського краю – творчої наснаги та подальших успіхів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.