Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ГНІЗДИЧІВСЬКОЇ ТА ЖУРАВНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

30 квітня 2023 року в приміщенні Центру культури і дозвілля смт Гніздичів відбулася атестація аматорських художніх колективів Гніздичівської та Журавненської територіальних громад.

Свій творчий доробок представили:
🔸 Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Центру культури і дозвілля смт Гніздичів.
🔸 Народний аматорський ансамбль народної пісні «Кошики» Центру культури і дозвілля смт Гніздичів.
🔸 Народний аматорський драматичний колектив «Сучасник» Центру культури і дозвілля смт Гніздичів.
🔸 Народний аматорський хор «Дністер» «Центру культури і дозвілля» Журавненської селищної ради.

💪 Підтримати аматорські художні колективи громад прийшли:
Голова Гніздичівської селищної ради Ігор Матківський, заступник голови Наталія Мельник та начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Уляна Мізинчук.

✅ Одностайним рішенням атестаційної комісії усім колективам підтверджено почесне звання «Народний аматорський колектив».

❤️ Аматорські колективи Гніздичівської та Журавненської територіальних громад є незабутніми джерелами мистецького натхнення та краси. Вони завжди готові ділитися своїм талантом та вмінням з глядачами, що приходять на їхні виступи.

🎙 Вокально-хорові колективи Гніздичівської територіальної громади підкорили серця глядачів своїм неймовірним вмінням та досконалою вокальною технікою.

🎭 Аматорський театральний колектив Гніздичівської територіальної громади – це один з найяскравіших прикладів таланту та творчого підходу, їхня вистава розкрила перед глядачем найскладніші емоції та почуття.

🎙 Хоровий колектив Журавненської територіальної громади виступив з неймовірною точністю та гармонією звуку у притаманній їм народній манері співу. Колектив вирізняється своєю неповторністю, артистизмом, харизмою та оригінальним колоритом.

🙏 Дякуємо ЗСУ за можливість жити та творити!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.