Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 20 травня 2023 року у приміщенні Народного дому с. Ямельня відбулась атестація народних аматорських колективів Івано-Франківської територіальної громади.

Цього дня свої виступи представили:
🔸 Народний аматорський хор «Вірую» Народного дому с. Ямельня.
🔸 Аматорський театральний колектив «Самоцвіти» Народного дому с. Зелів.
🔸 Аматорський хореографічний колектив «У ритмі танцю» Народного дому смт Івано-Франкове.
🔸 Аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Янівчани» Народного дому смт Івано-Франкове.

✅ Рішенням атестаційної комісії Народному аматорському хору «Вірую» Народного дому с. Ямельня підтверджено звання «Народний аматорський колектив».

✅ Аматорському театральному колективу «Самоцвіти» Народного дому с. Зелів та аматорському хореографічному колективу «У ритмі танцю» Народного дому смт Івано-Франкове за високий виконавський рівень рекомендовано присвоїти звання «Зразковий аматорський колектив».

✅ За високий художньо-виконавський рівень аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Янівчани» Народного дому смт Івано-Франкове рекомендовано до присвоєння звання «Народний аматорський колектив».

❤️ Івано-Франківська територіальна громада багата на талановитих і надзвичайних людей. Випромінюється незабутнє натхнення, кожного разу, коли виступають народні аматорські колективи. Їх енергія і вміння створюють чудову атмосферу, заповнену радістю і емоціями. Їх спільна мета полягає в тому, щоб проникнути у серця глядачів і зробити їх посміхнутися, зворушитися і забути про щоденні турботи.

👉 Кожен аматорський колектив у Івано-Франківській територіальній громаді вкладає багато зусиль у кожну репетицію, навчання і виступ.

❗️ Виступи народних аматорських колективів є не тільки розвагою, але і символом спільноти, що зближує людей. Кожен, хто бере участь у таких виступах, відчуває неймовірне почуття єдності, коли спільною працею створюються неповторні твори мистецтва.

🇺🇦 Культура є душею Нації.

Дякуємо ЗСУ що бережете нашу культуру! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.