Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ НОВОЯВОРІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 20 травня 2023 року у приміщенні Новояворівського Палацу культури «Кристал» відбулась чергова атестація художніх аматорських колективів Новояворівської територіальної громади.

Свою майстерність та художній рівень демонстрували:
🔸Народний аматорський етнографічний хор «Нова Яворівщина» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський ансамбль народної пісні та музики «Янтарні джерела» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський духовий оркестр «Оксамит» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський ансамбль бандуристів «Мальованка» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський драматичний колектив «Art Valeur» ПК «Кристал».
🔸Зразковий аматорський дитячий драматичний колектив «Вишенька» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Абсорбція» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський ансамбль народного та сучасного танцю «Весна» ПК «Кристал».
🔸Народна аматорська циркова студія «Веселка» ПК «Кристал».
🔸Народний аматорський хор «Славія» НД с. Добростани.
🔸Народний аматорський художньо-просвітницький колектив «Ясочка» НД с. Бердихів.
🔸Аматорський дитячий хореографічний ансамбль «Вишиванка» ПК «Кристал».
🔸Аматорський дитячий хореографічний колектив «Яворики» ПК «Кристал».
🔸Аматорська вокальна студія «Ruta» ПК «Кристал».

✅ Рішенням атестаційної комісії усім колективам, які представили свою програму, підтверджено звання «Народний (зразковий) аматорський колектив».

✅ Дитячому аматорському хореографічному колективу «Яворики» та дитячому аматорському хореографічному ансамблю «Вишиванка» за високий виконавський рівень рекомендовано присвоїти звання «Зразковий аматорський колектив».

✅ За високий художньо-виконавський рівень аматорську вокальну студію «Ruta» рекомендовано до присвоєння звання «Народний аматорський колектив»

🤝 Підтримати аматорські художні колективи Новояворівщини прийшов міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх.

🟡 Дорога Новояворівська громадо! Уклін вам усім та подяка! Цього дня численні глядачі та члени атестаційної комісії побачили по-справжньому феєричне дійство – 🌟ТРІУМФ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА!

👉 Ви – зразок і приклад, як потрібно працювати, розвивати, управляти і скеровувати ресурси у правильному керунку, а саме на розвиток і збагачення нашої української культури!

❤️ Новояворівська територіальна громада переповнена креативністю та талантами, які розквітають у виступах вокально-хорових, театральних, музичних циркових, хореографічних та художньо-просвітницьких колективів. Кожен виступ колективів – це насправді магічна подорож у світ мистецтва, яка зачаровує серця глядачів та залишає незабутні враження.

🎤 Вокально-хорові колективи Новояворівської територіальної громади володіють голосами, які вдихають життя у кожну ноту. Їхні прекрасні мелодії линуть у повітрі, заповнюючи зал вишуканою гармонією. Вони здатні перенести нас в різні епохи та світи за допомогою своїх унікальних виконань, надихаючи нас на мрії та прагнення.

🎭 Театральні та художньо-просвітницькі колективи громади – це справжні втілення виразного акторського мистецтва. Їхні вистави поглиблюються в різні сюжети, розкривають найтонші почуття та емоції. Кожна роль, кожна репліка є чарівним камінчиком в мозаїці вистави, де кожен актор вкладає своє серце та душу. Час зупиняється, а глядачі переносяться у світ мрій, де можливо все. Колективи Новояворівської територіальної громади є невичерпним джерелом натхнення та інтелектуального зростання. Їхні виступи поєднують у собі естетику, моральні цінності та глибокий зміст. Ці колективи провокують думки, викликають дискусії та стимулюють розвиток культури та свідомості громади.

🤸‍♀️ Виступи майстрів циркового мистецтва – це живий доказ того, що неможливого не існує. Артисти цирку своїми надзвичайними навичками та трюками зачаровують глядачів, викликаючи захоплення. Їхня витончена акробатика, неймовірні акробатичні вправи та ігри зі світлом створюють атмосферу, де реальність переплітається з фантазією.

🕺 Хореографічні колективи громади розкривають усю красу руху та танцю. Кроки, витанцьовані з вишуканістю та точністю, трансформуються у мову тіла, що розповідає власну історію. Кожен рух – це крилаті миті, що створюють відчуття легкості та грації. Через танцювальну експресію вони розкривають глядачам неймовірні емоції.

🎵 Це був незабутній день музичних емоцій та талантів. Виступали музичні аматорські колективи Новояворівської територіальної громади. Кожен акорд, кожен нотний знак, кожен рух музикантів оживав в серцях присутніх, перетворюючи простір на справжнє музичне свято.

🙏 Дякуємо Збройним Силам України, завдяки яким відбулося свято народної творчості! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.