Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ СУДОВОВИШНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 21 травня 2023 року у приміщенні Народного дому м. Судова Вишня відбулась чергова атестація художніх аматорських колективів Судововишнянської територіальної громади.

Атестаційну програму виступів представили:
🔸 Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Стожари» Народного дому м. Судова Вишня.
🔸 Народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Дзвінка криниця» Народного дому с. Бортятин.
🔸 Народний аматорський хор «Вишня» Народного дому м. Судова Вишня.
🔸 Народний аматорський театр-студія «Скарби» Народного дому м. Судова Вишня.

✅ Рішенням атестаційної комісії усім колективам, які представили свою програму, підтверджено звання «Народний аматорський колектив».

💪 Підтримати аматорські художні колективи громади прийшов секретар Судововишнянської міської ради Іван Воїнський.

❤️ У мальовничих селах Судововишнянської територіальної громади мешкають непересічні таланти, що розкриваються у виступах вокально-хорових та театральних художніх аматорських колективів. Кожен виступ – це запальна симфонія голосів та незабутній калейдоскоп емоцій.

🎶 Голоси вокально-хорових колективів запрошують слухачів у світ та гармонії та краси. Інтерпретація улюблених мелодій, авторські композиції та вишукані аранжування відкривають глибину душі виконавців. Кожен голос – це індивідуальність, яка зливається в єдину гармонію колективу.

🎭 Театральний виступ художнього аматорського колективу громади відкриває двері до світу народних традицій. Актори й акторки перетворюються на живі образи, здатні перенести глядачів у незабутню подорож. Кожна роль, кожен діалог – це окрема історія, яка оживає на сцені.

👉 У виступах колективів зійшлися дві сили: музика і виразність мови. Це митці, які віддано прагнуть подарувати глядачам незабутні моменти, що зберігаються в серцях назавжди!

🙏 Дякуємо Збройним Силам України за можливість творити!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.