Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ та СТРІЛКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

✍️ 11 червня 2023 року у приміщенні Народного дому м. Старого Самбора відбувся атестаційний перегляд виступів аматорських художніх колективів Старосамбірської та Стрілківської територіальних громад.

Свою програму представили:
🔸 Народний аматорський духовий оркестр “Дністряни” комунального закладу “Центр культури та дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський фольклорний ансамбль “Надвечір’я” Народного дому с. Велика Лінина-філії комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народна аматорська хорова капела “Дністер” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський фольклорний ансамбль “Бойки” Народного дому с. Стара Ропа-філії комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський камерний хор “Реприза” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний вокально-інструментальний ансамбль “Прикарпатські Бескиди” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики “Заспів” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський сімейний колектив “Струни серця” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики “Відлуння Карпат” комунального закладу “Центр культури і дозвілля” Старосамбірської міської ради.

🔸 Народний аматорський хор “Бойківщина” КЗ “Центр культурних послуг” Стрілківської сільської ради.
🔸 Народний аматорський ансамбль троїстих музик “Моцні бойки” КЗ “Центр культурних послуг” Стрілківської сільської ради.
🔸 Аматорський ансамбль пісні і музики “На драбині” КЗ “Центр культурних послуг” Стрілківської сільської ради.

✅ Рішенням атестаційної комісії усім аматорським колективам громад підтверджено високе звання “Народний аматорський колектив”.

✅ За високий художній рівень та виконавську майстерність аматорський ансамбль пісні і музики “На драбині” КЗ “Центр культурних послуг” Стрілківської сільської ради рекомендований до присвоєння звання “Народний аматорський колектив”.

💪 Підтримати аматорські художні колективи громад прийшли:
Голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим, керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосам­бірської міської ради Ігор Піхо та в.о. Директора КЗ “Центр культурних послуг” Стілківської міської ради Микола Криницький.

💚 Невмируща у часі культура Бойківщини оживає у виступах надзвичайних вокально-хорових, музичних та фольклорних народних аматорських колективів. Кожен їх виступ – це сповнена магії подорож, коли традиція та музика зливаються у неповторну симфонію життя.

🎵 Незалежно від того, чи звучить мелодія давнього інструменту, чи лунають у просторі голоси хору, ці виступи нікого не залишають байдужими. Вони переносять глядачів у світ колоритного народного мистецтва, де кожна нота та кожен рух – це вираз життєвого досвіду, переданий від покоління до покоління.

🎺 А коли на сцені з’являється духовий оркестр, повітря наповнюється магією звуків. Труби, туби, саксофони та барабани вбирають в себе силу гордості та емоції і дарують глядачам непередбачувану симфонію звукових відтінків. Душа оркестру лине у височінь, залишаючи по собі хвилюючу гармонію.

🎻 Фольклорні колективи – володарі безцінного скарбу бойківської культури, вкладають у свої виступи душу і серце. Їхні виступи – це не просто виконання музики, це подорож у світ мудрості, де відчувається дотик минулого і сподівання майбутнього. Вони зберігають пам’ять про народ та його традиції, відтворюючи їх з такою відданістю, що зачаровують глядачів і змушують їх відчувати гордість і любов до свого минулого.

▪ Колективи розкривають перед нами чудову автентику бойківської культури. Вони є не лише витоками спадщини, але й невичерпним джерелом натхнення, яке дарує радість і запал до збереження та продовження цих прекрасних традицій!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.