Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ХИРІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 17 червня 2023 року у приміщенні Хирівського міського Народного дому відбулась атестація аматорських художніх колективів Хирівської територіальної громади.

Свій творчий доробок представили:
🔸 Народний аматорський танцювальний колектив «Джерельце» НД м. Хирів.
🔸 Народний аматорський хор «Стривігор» НД м. Хирів.
🔸 Народний аматорський драматичний колектив НД м. Хирів.
🔸 Народний аматорський просвітницький колектив НД м. Хирів.
🔸Народний аматорський вокальний ансамбль «Візерунок» Народного дому с. Старява.

✅ Рішенням атестаційної комісії колективам підтверджено звання «Народний аматорський колектив».

💪 Підтримати аматорські художні колективи громади прийшли: Голова Хирівської міської ради Мирослава Королюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Микола Нанівський.

❤️ Виступи аматорських колективів Хирівської міської територіальної громади – це справжнє втілення мистецтва і культурного розвитку, яке захоплює серця глядачів і залишає незабутні враження на довгий час.

▪ Вокально-хорові колективи громади вражають своєю силою і гармонією звучання. Голоси співаків переплітаються в одну мелодію, створюючи неповторну атмосферу емоцій та музичної краси. Кожна нота, кожен тембр – це виразність почуттів і таланту кожного учасника колективів.

▪ Драматичний колектив Хирівської громади здатний захопити глядачів з першої хвилини. Через витонченість акторської гри, глибину емоцій і майстерність трактування різних ролей, вони перетворюють сцену на справжнє театральне дійство.

▪ Художньо-просвітницький колектив Хирівської міської територіальної громади має в собі унікальну здатність поєднувати мистецтво та освіту. Їх вистави і концерти не тільки розважають, але й надають можливість глядачам отримати нові знання та переглянути відомі факти в новому світлі. Крім того, колектив здатний підняти актуальні соціальні питання через використання мистецьких форм та тонкого гумору, спонукаючи глядачів задуматись та відчути емоційний зв’язок з представленими темами.

▪ Хореографічний аматорський колектив громади дарує глядачам магію танцю. Краса руху, синхронність і витонченість кожного кроку вражають своєю елегантністю та енергією. Кожен виступ танцюристів колективу – це магнетична подорож у світ танцю. Хореографічний аматорський колектив Хирівської громади завжди залишає глядачів зачарованими і зарядженими позитивною енергією.

▪ Виступи колективів Хирівської громади – це неперевершена можливість насолодитись красою мистецтва в усіх його проявах. Їхні виступи наповнюють серця глядачів радістю, натхненням та гордістю за своє місто.

🇺🇦 Дякуємо Воїнам ЗСУ за можливість творити і працювати!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.