Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ та НАРОДНОЇ АМАТОРСЬКОЇ СТУДІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПУСТОМИТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 18 лютого 2023 року продовжено чергову атестацію аматорських художніх колективів культурно-освітніх закладів системи Міністерства культури та інформаційної політики України на підтвердження та присвоєння звання «народний» («зразковий»).

📍 В актовій залі міського народного дому присутні глядачі та атестаційна комісія переглянули виступи аматорських колективів Пустомитівщини:
🔸 Народного аматорського художньо-просвітницького колективу Народного дому с. Лісневичі.
🔸 Народного аматорського камерного хору КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.
🔸 Народного аматорського хору «Радоцина» Народного дому № 2 м. Пустомити.
🔸 Зразкового аматорського танцювального колективу «Пролісок» КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.
🔸 Аматорського театрального колективу «Зорепад» КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.

🎨 Також до уваги відвідувачів та атестаційної комісії була розгорнута експозиція творчих робіт вихованців народної аматорської студії образотворчого мистецтва КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.

👍 Підтримати колективи прийшли заступниця голови Пустомитівської міської ради Тетяна Голдун та начальниця відділу культури, молоді і спорту Пустомитівської міської ради Оксана Биць.

❤️ Під час перегляду виступів ні у кого не залишилось сумнівів: усі колективи та керівники присвячували себе творчій, мистецькій роботі на усі 100%, і, як результат: захоплені оплески залу, наснага до нових звершень!

🎨 Особливі емоції у присутніх викликала виставка творчих робіт вихованців народної аматорської студії образотворчого мистецтва КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити під керівництвом заслуженої майстрині народної творчості, членкині Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при КЗ ЛОР НМЦКМЛ пані Лідії Кучми. Дякуємо Вам, пані Лідо, за те, що розкриваєте нам розмаїття дитячих талантів, втілене у багатьох техніках, дякуємо, що передаєте любов до народної творчості молодому поколінню українців!

❗️ За високий виконавський рівень одноголосним рішенням атестаційної комісії вирішено: підтвердити звання «народний (зразковий) аматорський колектив» усім аматорським художнім колективам та студії.

та рекомендувати до присвоєння звання «народний аматорський колектив»:
аматорський театральний колектив «Зорепад» КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.