Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАРАДА ДИРЕКТОРІВ МІСЬКИХ НАРОДНИХ ДОМІВ, ЦЕНТРІВ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, МИСТЕЦЬКИХ ЦЕНТРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВЩИНИ

ℹ️ Сьогодні, 3 травня 2023 року в приміщенні актової зали КЗ ЛОР НМЦКМЛ відбулася обласна нарада директорів міських народних домів, центрів культури та дозвілля, мистецьких центрів територіальних громад Львівщини.

🤝 Із вітальним словом до присутніх звернулася директорка Департаменту з питань культури, національностей та релігій 🔸 Ірина Гаврилюк.

📋 Із доповідями на тему: «Основні напрямки діяльності закладів культури в умовах воєнного стану» виступили: 🔸 Ігор Гармаш (регіональний представник Українського центру культурних досліджень Міністерства культури та інформаційної політики України, громадсько-культурний діяч), 🔸 Ольга Дуляба (завідувачка відділу народної творчості та креативних індустрій КЗ ЛОР «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини», заслужена працівниця культури України).

❗️ Вичерпно та професійно розкрив тему: «Організація трудових відносин в умовах воєнного стану» 🔸 Ігор Тацишин (керівник юридичного відділу Львівської обласної профспілкової організації профспілки працівників культури України).

🏦Про «Роботу народних домів в умовах військової агресії» та власний досвід розповідали: начальниця відділу культури виконавчого комітету Бібрської міської ради Люся Сурмач, провідний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Гніздичівської селищної ради Олександра Максимів та директорка Червоноградського Народного дому Іванна Ейхорн.

👉 Культура – це один з найважливіших факторів, які сприяють розвитку та підтримці національної ідеї та єдності. Тому, працівники культури Львівщини мають велику відповідальність за збереження та розвиток культурного потенціалу нашої держави.

🤝 Висловлюємо глибоку вдячність працівникам культури Львівщини за їх стійкість, талант та креативність у важкий час. Ваша робота – це надзвичайно важливий фактор в боротьбі за збереження української Нації! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.