Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

«Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визначаються в Україні найвищою соціальною цінністю», – зазначено у статті 3 Конституції України.

Ухвалення Конституції України закріпило правові основи незалежності України. Її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція України – це оберіг нашої державності, компас України, адже вона зафіксувала єдине бачення напрямку руху держави – незворотність європейського та євроатлантичного курсу.

Українці сьогодні виборюють основне конституційне право – жити. Жити щасливо, вільно, і цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі, а не у федерації варварства, терору та зла. Ворог має запам’ятати назавжди, що право визначати та змінювати конституційний рад в Україні належить виключно українському народу.

Українські воїни захищаючи батьківщину, відстоюють і кожну статтю Основного Закону: Закону сили права. А не права сили, і Закону, якого дотримуються в країні, яка поважає гідність і свободу людей.

Героїзм українців у відстоюванні своїх прав і свободи став прикладом для всього світу.
З днем Конституції України всіх вітаємо.
Переможного завершення війни бажаємо.
Хай процвітає наша Україна,
Нехай у достатку живе кожна родина.

https://www.youtube.com/watch?v=dS0nhlDHWIw

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.