Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

💗 Щиросердечно вітаємо з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається разом із Днем української писемності та мови.

👍 Символічно ці два свята збіглися в один день, адже наша мова і культура – це основні складові української ідентичності. А народне українське мистецтво – унікальне, яким захоплюється весь світ!

💃🎨🎵 Це свята талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, української мови, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

💪 Культура є основою стійкості та єдності нашого суспільства – і джерелом сили спротиву у російсько-українській війні. Саме працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаєморозуміння у суспільстві, об’єднувати українців навколо спільних цінностей та ідеалів.

🤝 Щиро вдячні працівникам культури, учасникам аматорських колективів, що незважаючи на непростий час і виклики, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до народного мистецтва, звеличуєте рідну Україну, примножуєте її творчі досягнення та духовні скарби.

👉 Бажаємо усім міцного здоров’я та творчих успіхів! Кожен на своєму фронті, разом наближаймо Перемогу!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.