Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

«ЛЕСЯ 150. МРІЙНИЦЯ, ВЕРШНИЦЯ»

Сьогодні, 19 червня 2021 року у межах проекту “Дні Грузії в Україні” у Судововишнянській ОТГ на території Панських конюшень відбувся мистецький перформанс «Леся 150. Мрійниця, вершниця».

Основна частина мистецької події відбулася у приміщенні головного манежу. Для учасників дійства були відкриті конюшні, які відвідали усі бажаючі. На оглядовій платформі відбувалося кінне поло. В межах проекту на території локації відбулася презентація найновішого видання про творчість Лесі Українки. А також виставка мольбертів під липою “Впіймай фарбою Лесину любов і мрію”. На окремому майданчику розташовувалася дитяча зона, на якій діти брали участь у численних майстер-класах, воркшопах та презентації інтерактивної гри “Моя невпізнавана Леся”. Частиною заходу була презентація грузинської кухні.

Подія відбулася за ініціативи та сприяння Департаменту з питань культури національностей та релігій ЛОДА. Представники КЗ ЛОР Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи Богдан Дуляба, Ольга Дуляба та Оксана Бондар взяли участь у даному заході.

Автори проєкту Христина Береговська та Ємілія Худа.

Бажаємо організаторам здоров’я та натхнення для нових цікавих проєктів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.