Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

МИСТЕЦТВУ ВІДДАНЕ СЕРЦЕ

Професія працівника культури цікава і неповторна, сповнена творчого пошуку та неспокою. Часто це недоспані ночі, проведені в роздумах, у написанні сценаріїв.

Культура, як і освіта, покликана зберегти в людині людину, сформувати особистість і патріота рідної землі. Саме культура є тією незримою великою силою ,яка тримає на своїх плечах націю. Саме завдяки їй усі народи світу неповторні та неподібні між собою. І саме в оцій відмінності і є краса та неповторність кожної держави!

Без культури нація вбога та немічна, бо це фундамент, на якому стоїть народ. Тому працівники культури завжди були першими серед тих, хто будив наш народ до роздумів про своє призначення, до боротьби за власну державу.

Слово і пісня… Пісня і танок… Це – вогонь! Це – жива вода! Це сонце і зорі у серці! І Як добре, що і в наш час серед нас живуть і творять працівники культурного фронту! Ті, які живуть своєю роботою, які не уявляють себе без Пісні та Слова!

Сьогоднішня розповідь про Ольгу Федорівну Покидько, працівника культури, провідного методиста РНД м.Пустомити , яка присвятила 55 років свого життя рідній українській пісні, рідному українському слову. І це – без пафосу! Бо саме вона навчала молодь як треба працювати, аби люди з радістю йшли в народний дім, і з радістю поверталися додому.

Завдяки творчому підходу до організації культурно-масових заходів культура Пустомитівщини рясно поповнилася новими колективами та іменами. 8 червня цього року Ольга Федорівна відсвяткувала вісімдесятирічний ювілей. Від імені працівників культури Пустомитівщини я вітаю ювілярку з цією великою датою.

Дорога Ольго Федорівно! Спасибі вам, що ви були у нашому житті, у нашому великому дружньому неспокійному колективі! Дякуємо Вам за науку, за поради, за підтримку! Хай Бог дарує Вам міцне здоров’я, наснагу, оптимізм! Хай дихається і живеться легко! Пам’ятайте, що ми Вас згадуємо завжди добрим словом! Низький уклін вам від нас! Будьте щасливі!

Тамара Пакош – провідний методист культурно-просвітницької роботи міського НД м. Пустомити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.