Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ «ГЕРОЇ СЕРЕД НАС». ТАЛАНОВИТИЙ ПІДЛІТОК ІЗ «АНГЕЛЬСЬКИМ» ГОЛОСОМ ЗІБРАВ ДЛЯ ЗСУ – 1 млн. ДОЛАРІВ

Переможцем шоу «Україна має талант» 2021 року став 13 річний Артем Фисько із села Попільня, що на Житомирщині.

▪ Артем Фисько зізнається, що після перемоги на шоу його життя кардинально змінилося – концерти були заплановані на всю весну і літо.

▪ Проте війна внесла свої корективи Артем Фисько разом із родиною був вимушений покинути рідну домівку.

▪ «Наш дім дуже близько від місця бойових дій, а в нашій родині є маленькі діти. Ми розуміли, що залишатися дуже небезпечно, бабуся хвилювалася за життя своїх онуків (нас у неї п’ятеро). Ми чули ракети, які летіли просто над нашими головами. Тому прийняли рішення їхати до Польщі», – розповідав в одному із інтерв’ю Артем.

▪ Діставшись безпечного місця, хлопець завдяки своїм виступав на благодійних концертах у Європі, збирає кошти на допомогу ЗСУ.

▪ «Мене запрошували на благодійні концерти, коли збирали кошти на підтримку ЗСУ в польському місті Лодзі. У мене був шок. Я і раніше виступав на великих сценах, але то була найбільша. Приблизно 25 тисяч глядачів сиділо лише в залі. Після концерту до нас приходили люди, вітали, обіймали, говорили слова підтримки. В такі моменти розумієш, що весь світ з нами. Така підтримка – і моральна і матеріальна, робить нас ще більш сильнішими, ніж ми є. Ми зібрали приблизно 2,6 млн. злотих та 0.5 млн. доларів. Така гордість за те, що я можу робити свій внесок у допомогу рідній Україні» – розповідав Артем.

▪ Найбільшою мрією Артема є переможне завершення війни і повернення в Україну.

▪ Ми віримо, що перемога буде за нами! Дякуємо дітям волонтерам! Дякуємо ЗСУ!🇺🇦

https://www.youtube.com/watch?v=M3I36ZAV3Ws&ab_channel=%D0%9F%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.