Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОНЛАЙН РЕЗИДЕНЦІЮ ТА КОНКУРС ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ «ORCHESTRA CHALLENGE»

1. Загальні положення:

1.1. Загальні положення Конкурсу:

1.1.1. Конкурс інструменталістів «Orchestra challenge» (надалі –Конкурс) проводиться протягом жовтня-листопада 2022 року.

1.1.2.  Організатором проведення Конкурсу є громадська організація «Orchestra challenge».

Співорганізатором проведення Конкурсу є ГО «Культура Львівщини».

Партнерами проведення Конкурсу є Асоціація діячів народно-інструментальної музики Національної Всеукраїнської музичної спілки та КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини».

1.1.3. Учасники Конкурсу повинні дотримуватися вимог зазначених у положенні про Конкурс щодо його проведення, виконувати рішення організаційного комітету та журі.

1.2. Загальні положення Резиденції:

1.2.1.Онлайн резиденція «Orchestra challenge» (надалі – Резиденція) створюється на інформаційних ресурсах для вільного спілкування, обміну досвідом та напрацюваннями людей сфери музичного мистецтва.

1.2.2.  Організатором є громадська організація «Orchestra challenge».

2. Мета та завдання:

2.1. Мета та завдання Конкурсу:

2.1.1. Метою Конкурсу є підвищення професійного рівня виконавської майстерності, нові можливості для розвитку й обміну досвідом, співпраця молодих музикантів з провідними фахівцями музичного мистецтва, запис твору фіналістами конкурсу в колаборації з титулованими музикантами.

2.1.2. Завдання Конкурсу полягає у залученні чисельної кількості молодих музикантів до участі у Конкурсі.

2.2.Мета та завдання Резиденції

2.2.1. Метою створення Резиденції є проведення онлайн майстер-класів, лекцій, семінарів, творчих зустрічей з визнаними майстрами інструментального виконавства.

2.2.2. Завдання Резиденції полягає у створенні музичної спільноти та загальної комунікації на базі онлайн платформи «Orchestra challenge». 

3. Умови проведення Конкурсу:

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються виконавці на таких інструментах:

-струнно-смичкові: скрипка, альт, віолончель, контрабас;

-духові: флейта, гобой, кларнет, труба, тромбон;

-ударні інструменти;

-народні: бандура, цимбали, сопілка, баян, акордеон;

-естрадно-джазові: бас-гітара, соло/ритм-гітара, барабанна установка;

-народно-автентичні: колісна ліра, старосвітська бандура, кобза,торбан, козобас, етно-духові – фрілка, флояра, дводенцівка, тилинка, трембіта, окарина, дримба та ін.

3.2. Конкурсні прослуховування проходять у трьох категоріях:

-молодша категорія( до 15 років, включно)

-середня категорія (до 19 років, включно)

-старша категорія (від 20 років)

4. Порядок проведення Конкурсу

4.1. Заявки для участі у Конкурсі приймаються з 5 жовтня до 1 листопада 2022 року (включно). Google – форма заявки буде опублікована на сторінках Резиденції в Instagram та Facebook:

https://www.instagram.com/p/CaMMV01suaS/?igshid=ZDYzZTNjNWY=

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077081201184

а також на інформаційних ресурсах співорганізаторів та партнерів Конкурсу.

4.2. Графік заходів у рамках проведення Конкурсу буде опубліковано на інформаційних ресурсах Конкурсу.

4.3. Заключним заходом у рамках проведення Конкурсу є запис оркестрової композиції фіналістами конкурсу онлайн та презентація на інформаційних ресурсах онлайн резиденції «Orchestra challenge» та у ЗМІ 19 грудня 2022 року.

5. Репертуарні вимоги Конкурсу

5.1. Учасники Конкурсу виконують два різнохарактерних твори, для презенції техніки та музично-виразових аспектів виконавської майстерності.

6. Журі та критерії оцінювання Конкурсу:

6.1. Журі Конкурсу формується з провідних фахівців інструменталістів та диригентів.

6.2. Рішення журі є остаточним, перегляду та оскарженню не підлягає.

6.3. Виступи конкурсантів оцінюються за 10-бальною шкалою.

6.4. Результати Конкурсу буде опубліковано на інформаційних ресурсах конкурсу 20 листопада 2022 року, переможці запрошуються до співпраці в онлайн оркестрі. 

6.5. Критерії оцінювання:

– виконавська майстерність (техніка виконання, культура звуку, сценічні дані,

художній рівень репертуару);

– розкриття художнього образу (глибина відтворення музичного змісту твору);

– виразність та культура сценічного виконання, професійність.

7. Відзнаки Конкурсу:

7.1. Залежно від досягнутих конкурсантами результатів, журі має право:

– присудити не всі лауреатські ступені;

– присудити спеціальні нагороди.

7.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами

І, ІІ, ІІІ ступенів, спеціальними дипломами та подарунками;

7.3. Грамотами нагороджуються концертмейстери та викладачі, учні котрих стали дипломантами І ступеня.

7.4. Спонсори і партнери Конкурсу можуть присуджувати спеціальні призи та нагороди.

7.5. Державні, громадські, благодійні організації, творчі спілки, засоби масової інформації, приватні особи за погодженням з організатором Конкурсу можуть засновувати спеціальні заохочувальні призи, грошові премії та відзнаки для конкурсантів.

8. Фінансові умови:

8.1. Співфінансування Конкурсу проводиться за рахунок добровільних і спонсорських пожертвувань, безповоротної фінансової підтримки, не забороненої чинним законодавством України.

8.2. Обов’язковою умовою для участі у Конкурсі є організаційний збір у формі благодійного внеску у розмірі 400 грн., який необхідно сплатити до 1 листопада 2022 року.

8.3.Організаційний збір у формі благодійного внеску вноситься на рахунок. Частину коштів буде передано Благодійним фондам і Громадським організаціям, котрі опікуються внутрішньо переміщеними дітьми та забезпечують потреби військових.

Реквізити:

Найменування організації: ГО КУЛЬТУРА ЛЬВІВЩИНИ

Код отримувача: 42989889

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”;

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA543052990000026001041018558

Валюта: UAH

Реквізити та детальну інструкцію, як оплатити буде надіслано після реєстрації онлайн-заявки на електронну пошту учасника. Після сплати організаційного збору у формі благодійного внеску необхідно надіслати копію платіжного документу (фото, сканер) на електронну адресу:

orchestrachallenge@gmail.com.

8.4.Після отримання заявки на електронну адресу Учасника буде надіслано лист-підтвердження про отримання заявки. Якщо Учасник не отримав протягом двох-трьох діб лист-підтвердження про отримання заявки, прохання зв’язатись з організатором по телефону або написати на e-mail:

orchestrachallenge@gmail.com

9. Заявка на участь у Конкурсі:

9.1. Для участі у Конкурсі заявки надсилаються в термін до 1 листопада 2022 року (включно)

9.2. Контакти:

E-mail: orchestrachallenge@gmail.com

Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=100077081201184 

Instagram: https://www.instagram.com/p/CaMMV01suaS/?igshid=ZDYzZTNjNWY=

Телефони:

✆+380964274564 (Viber)

✆+380936852682(Viber)

10. Онлайн зустрічі:

10.1.В рамках проведення Конкурсу відбуватимуться онлайн майстер-класи, лекції, семінари, творчі зустрічі де визнані майстри музичного мистецтва поділяться своїми знаннями та досвідом. Онлайн зустрічі стануть однією з можливостей додаткової освіти та ресурсом навчальних матеріалів для музикантів початківців, школярів, студентів та викладачів.

10.2. Зареєстровані учасники онлайн зустрічей матимуть можливість отримати Сертифікати кількістю 2 академічні години/0,06 кредити ЄКТС.

Графік проведення, форми для реєстрації, умови участі в онлайн майстер-класах, лекціях, семінарах, творчих зустрічах та всі деталі буде опубліковано на інформаційних ресурсах Резиденції, а також на інформаційних ресурсах Співорганізаторів та Партнерів Конкурсу.

Журі та коучі конкурсу інструменталістів «Orchestra challenge»

Олесь Журавчак – український музикант-віртуоз, лауреат численних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, продюсер, засновник та організатор багатьох мистецьких проектів, конкурсів та фестивалів, директор-розпорядник Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Олег Кунтий – український диригент, аранжувальник, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, засновник ансамблів, диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Георгій Матвіїв – бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів, соліст ансамблів та оркестрів знаних в Україні та світі.

Ігор Брухаль – український музикант, цимбаліст, викладач, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, Заслужений артист України.

Денис Савельєв – український флейтист, випускник Mannes School of Music та Bard College, New York,переможець численних міжнародних конкурсів.

Ігор Закус – український бас-гітарист, музикант, композитор, викладач, Заслужений артист України.

Любомир Матейко – головний диригент, художній керівник, соліст-скрипаль та аранжувальник, співзасновник Київського ансамблю української музики «Дніпро», Народний артист України.

Олександр Жижченко – звукорежисер, аранжувальник, композитор, засновник першого в Україні лейблу з випуску авторських дисків в стилі електронної музики Innertion records.

Нікіта Рубченко – український музикант-віртуоз, композитор, аранжувальник.

Олег Микитюк – музикант, викладач кафедри баяна та акордеона Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, багаторазовий лауреат міжнародних конкурсів, акордеоніст-виконавець, аранжувальник, диригент.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.