Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

РІК НЕЗЛАМНОСТІ

Роком незламності України можна назвати не тільки 2022 рік, Україна має довгу та героїчну історію, і було багато років, коли українці демонстрували стійкість і рішучість перед обличчям ворога.

▪ Не винятком став і 2022 рік. 24 лютого 2022 року окупанти розпочали масову повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. Розпочався третій етап російсько-української війни, розв’язаної росією 2014 року.

▪ Вже 9 рік українці виявляють неймовірну мужність та єдність в протистоянні з абсолютним злом. Незламність українського народу щодня наближає нас на до Перемоги.

▪ На захист Держави стали військові ЗСУ, Нацгвардія, прикордонники, ДСНС, поліція, добровольці, які вступили до лав тероборони, люди найрізноманітніших професій зі всієї України. Місцеві жителі, які з вікон власних будинків надавали точні координати дислокації та кількість російської техніки нашим захисникам, аби ті нищили окупанта. Кожен хто став на захист України – Герой!

🇺🇦 Слава всім, хто протягом століть ніс стяг боротьби за Україну!

🇺🇦 Слава усім, хто не скорився ворогові і не впав духом, не зрадив, вистояв, вмер, залишившись безсмертним!

🇺🇦 Слава всім, хто в сьогоденні пожертвував власним життям за право жити вільним у своїй державі – рідній Україні!

🇺🇦 Слава та шана Героям, завдяки яким майорить над українськими містами жовто-блакитний прапор нашої Держави, на захисті якої стоять справжні Герої!

🙏 Бажаємо кожному, хто зараз зі зброєю в руках боронить Україну Божої опіки і щасливого повернення додому з Перемогою!

🇺🇦 Слава всім Силам оборони і безпеки України!
🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.