Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

УКРАЇНА – НАЦІЯ ГЕРОЇВ

Свято Героїв, яке ми щорічно відзначаємо в травні, це шана пам’яті воїнів, борців, державних мужів і всіх відданих патріотів Української Нації, які поклали своє життя за волю України.

Історичну свідомість народу часто формують великі і сильні духом постаті, яким під силу вирішувати найскладнішi завдання, що стоять перед нацією. Такими були: Володимир Великий – святий символ Української державності; Богдан Хмельницький – борець за визволення України; Іван Мазепа – послідовник тієї визвольної боротьби; Симон Петлюра – державотворець і борець з більшовизмом та багато інших. Виборюючи волю Батьківщині віддав своє життя Євген Коновалець – полковник, організатор Корпусу Українських Січових Стрільців, а згодом – основоположник і творець Української Військової Організації та Організації Українських Націоналістів; Степан Бандера, що був провідником ОУН і всієї збройної революційно-визвольної боротьби українського народу. Усі вони були тими героями, які безстрашно ставали на захист національних цінностей у найскладніші для нашого народу часи.

І, сьогодні, маючи незалежну Україну, наші воїни ціною власного життя захищають суверенність і територіальну цілісність Держави від російських окупантів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року за героїзм виявлений в обороні наших позицій, знищення ворожої техніки та живої сили ворога, порятунок своїх побратимів звання «Герой України» отримали більше ста бійців Збройних Сил України.

29 квітня 2022 року Президент України Володимир Зеленський вручив нагороди військовим та членам родин загиблих захисників, яким присвоєно звання «Героя України».

«Ми будемо завжди вдячні всім, хто став на захист нашої держави в цій війні, розв’язаній Росією. І завжди будемо пам’ятати кожного й кожну, хто віддав життя за Україну й за кожного з нас», – зазначив Володимир Зеленський.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни. Цей день є символом незборимості Української Нації.

Уклін Тобі, солдате, український

За стійкість, за відвагу, героїзм,

Живим і неушкодженим в родину,

Будь ласка, кожен воїн, повернися.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.