Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ІНФОРМАЦІЙНИЙ, ГЕРОЇКО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ
«НОВІТНІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ» Павло Сбитов – командир нової генерації❗️ Комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-методичний центр культури та мистецтв Львівщини» рекомендує клубним установам територіальних громад області з метою вшанування пам’яті Героїв-патріотів, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої Батьківщини, а також для покращення роботи з питань військово-патріотичного виховання підростаючого покоління активізувати проведення в установах культури вечорів пам’яті, годин патріотизму, уроків героїзму і мужності приуроченим безстрашним Героям України. У цьому Вам допоможуть інформаційні статті героїко-патріотичного проекту «Новітні Герої України», розміщені на сторінці Fecebook та сайті центру.

🔹 Павло Сбитов – командир нової генерації 🔹

▪ Павло Сбитов – вихованець Львівського військового ліцею імені Героїв Крут і випускник академія сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Народився 22 жовтня 1994 року на Львівщині в селі Березець, що біля Городка.

▪ Після вишу юнак проходив службу у 503-му окремому батальйоні морської піхоти. Уже за рік Павла Сбитова призначили командиром роти. У 2019 році рота під керівництвом талановитого морпіха виграла конкурс, ставши найкращим однотипним підрозділом Збройних Сил України. Також разом із своїм батальйоном Павло взяв участь у багатонаціональних військових навчаннях («Спритний дух 2019») в Грузії де був нагороджений як один з найкращих військовослужбовців.

▪ «Для мене моя рота, це реально моя сім’я. У мене немає дружини, дітей, навіть дівчини. Я весь свій час приділяю своїй роті, її підготовці, морально психологічному стану, їхнім проблемам. Я є командир і маю за цими всіма моментами стежити. Я розумію, що мої хлопці – це дуже потужний бойовий підрозділ, і для того, щоб вони виконували завдання, які на них покладаються, вони мають бути боєготовими. Я вважаю, що у будь-якій ситуації потрібно залишатися людино, перш за все. І коли мій особовий склад відчуває мою підтримку і надійне плече командира, тоді підрозділом легше командувати» – уривок із інтерв’ю із нашим Героєм.

▪ «Його називали «Академіком» – це був позивний командира роти. Павло був дуже розумною людиною… Його характер і професійний досвід гартувався в умовах війни. Його поважали навіть старші військові, якими він керував. Він був хорошим товаришем, вірним своїй боротьбі, своїм побратимам. І ті, з ким він проходив службу стверджували, що він зробить блискучу кар’єру та обов’язково стане Генералом.», – розповів газеті «Експрес» військовий капелан Андрій Зелінський.

▪ Із початком повномасштабної російсько-української війни Павло Сбитов воював на передовій, успішно виконував бойові завдання.

▪ 12 березня 2022 року під час бою біля Євгенівки на Донеччині із силами противника, що переважали, Павло зазнав смертельного поранення. Підрозділ, яким керував героїчний морпіх, взяв на себе удар трьох батальйонно-тактичних груп однієї із мото-стрілецьких дивізій агресора. Безстрашний офіцер до останнього залишався разом із своїми побратимами і керував відбиттям атаки.

▪ «Майор Павло Сбитов був справжнім бойовим офіцером, командиром нової генерації, що пройшла величезні зміни, гартувалася в боях, захищала не тільки Україну, а й всю Європу від підступу російського агресора. Ми обов’язково помстимося за смерть молодого лицаря. Українські морпіхи вже роблять все аби під ногами московитів горіла земля!» – сказав Володимир Скоростецький військовий кореспондент.

🔹 Павлу Сбитову Указом Президента України присвоєнно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно.

Слава Герою України !!! 🇺🇦

https://www.youtube.com/watch?v=qSfLwyveGXQ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.