Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

✍️  21 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ


🌍 Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО.

▪  Всесвітній день поезії – це особливий день, коли ми зупиняємося, щоб вшанувати магію слова, яка переносить нас у світи фантазії та емоцій. Поезія – це мова душі, яка здатна розкрити найглибші почуття та думки, даруючи нам можливість зрозуміти іншу людину та себе самого.

▪  У світі, насиченому швидкістю та технологіями, поезія стає барометром нашої душі, який допомагає нам знайти спокій та гармонію. Вона нагадує нам про важливість присутності та відчуття живого зв’язку зі світом навколо нас.

В Україні поезія має особливе значення, вона – це не лише мистецтво, а й складова частина національної ідентичності. Вона відображає багатогранність нашої культури, історії та духу нашого народу.

▪  Поезія об’єднує нас, нагадуючи про те, що ми всі – частинки більшої космічної мозаїки, яка переплетена нитками любові. Вона створює містки між різними епохами, даруючи нам спільну мову.

▪  Тож нехай кожен з нас у цей день зануриться у світ поезії, доторкнеться до витонченості слова та відчує глибину почуттів, які переливаються на сторінках віршів. Нехай поезія буде нашим провідником у світі мрій та надій, надихаючи нас на нові висоти та відкриття!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.