Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🎭 ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ АМАТОРСЬКИХ ТЕАТРАЛЬНИХ ТА ХУДОЖНЬО-ПРОСВІТНИЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ЛЬВІВЩИНИ

👉 Сьогодні, 10 травня 2023 року в приміщенні актової зали «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини» відбувся обласний семінар-практикум керівників аматорських театральних та художньо-просвітницьких колективів Львівщини.

👩‍🏫 Перед численними керівниками аматорських театральних колективів виступила завідувачка відділу народної творчості та креативних індустрій КЗ ЛОР «Навчально методичного центру культури і мистецтв Львівщини», заслужена працівниця культури України Ольга Дуляба, наголосивши на надзвичайній важливості аматорського театрального мистецтва у збереженні української національної ідентичності в умовах жорстокої агресії ворога.

ℹ️ Із доповіддю на тему: «Роль аматорського театрального колективу у соціокультурній діяльності народних домів в умовах воєнного часу» перед присутніми виступив викладач театральних дисциплін КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв», відповідальний секретар Львівського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України, заслужений діяч мистецтв України Юрій Чеков.

ℹ️ Під час семінару обговорено підсумки проведення обласного дистанційного огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів «Свою Україну любіть!». Із своїми враженнями та пропозиціями до присутніх звернулися: голова та співголова журі обласного дистанційного огляду-конкурсу Юрій Чеков та викладачка вищої категорії театральних дисциплін, методистка КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв» Світлана Бельченко.

🔥 Надзвичайні враження та яскраві емоції викликав показовий виступ студентів І-го режисерського курсу Львівського фахового коледжу культури і мистецтв. Учасникам семінару були представлені: уривок з сценічного варіанту містерії Тараса Шевченка «Великий льох» у постановці заслуженого діяча мистецтв Юрія Чекова та уривки з театралізованої композиції «Це казка» за мотивами українських казок у постановці Світлани Бельченко.

❤️ Висловлюємо щиру подяку усім учасникам за те, що доєднались до цього важливого та плідного заходу, сподіваємось, що усі отримали багато цінних знань та практичного досвіду, які, безумовно, знадобляться усім нам у подальшій роботі з керівництва аматорським театральним колективом.

🤝 Особлива вдячність за те, що ми мали можливість зустрітися з такими талановитими та креативними людьми з усієї Львівщини, впевнені, що сьогодні ми стали не тільки колегами, а й друзями у нашій спільній творчій праці!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічатися та проводити такі заходи!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.