Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

📢АРТПРАКТИКУМ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ
🎭ТЕМА 4. «ПЛЕЙБЕК-ТЕАТР І НАРАТИВНА ТРАДИЦІЯ

📢АРТПРАКТИКУМ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ
🎭ТЕМА 4. «ПЛЕЙБЕК-ТЕАТР І НАРАТИВНА ТРАДИЦІЯ ЯК ЗАСІБ ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ»

📘Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти продовжує новий безкоштовний онлайн-проєкт розвитку психологічних компетентностей викладачів мистецької освіти «Артпрактикум психологічної підтримки».

📨Для участі в проєкті запрошуються: викладачі та керівники мистецьких шкіл, ліцеїв, коледжів, педагогічні працівники закладів (установ) освіти сфери культури.

📄Проєкт передбачає проведення 10 вебінарів протягом навчального року.

📃Четвертий вебінар освітньої програми за темою 4: «Плейбек-театр і наративна традиція як засіб для зцілення» відбудеться 30 січня 2024 р. з 10:00 до 13:00 в онлайн-режимі на платформі zoom.

📑Під час заходу буде висвітлено такі аспекти:
✅️ наративна традиція: зцілююча сила історій про особистий досвід;
✅️ історія плейбек-театру, його цінності та принципи;
✅️ роль плейбек-театру та оповідання історій під час війни;
✅️ практичні інструменти, які розвивають навички глибокого слухання, емпатії;
✅️ вправи на заземлення, відновлення соціального контакту, які застосовуються при підготовці плейбек-акторів, та можуть бути корисними в різних спільнотах.

📖Формати роботи на вебінарі: інформаційний блок, обговорення, сторітелінг, практика глибокого слухання та відновлення.

📋Коротка довідка про плейбек-театр
Плейбек-театр – це театр імпровізації, в якому відсутні режисер/ка, готові ролі та сценарій. Виступ плейбек-театру веде кондактор/ка, який/яка спілкується із залом, питаючи «в кого є історія?». Хтось з глядачів стає оповідачем і за один перформанс можна почути 8-10 історій.
Акторки та музикант втілюють на сцені історії, які розповідають глядачі під час плейбек-перформансу. На сцені оживають головні меседжи через рух, мову та музику, створюючи унікальність кожного відіграшу.
Це мистецтво сприяє глибокому слуханню, розвитку емпатії та взаєморозумінню, що відкриває нові можливості для спілкування і творчості всередині спільнот та між ними. Інструменти плейбеку можуть бути використані під час освітнього процесу для реабілітації, адаптації та інтеграції людей в громади, сприяти діалогу, вирішенню бізнес-завдань та поступовому розв’язанню соціальних конфліктів.

👩🏻‍🏫Вебінар проведе: Наталія Вайнілович, викладачка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», співзасновниця та членкиня правління Української школи плейбек-театру, голова ГО «АРТ-Плейбек», артдиректорка Київського плейбек-театру «На варті».

❗️Реєстрація учасників на ТЕМУ 4 проєкту – до 26.01.2024 (форму буде закрито ввечері 25.01.2024) за посиланням:
https://forms.gle/2KU656U95u1RY5jS9

📩Посилання на zoom буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

❗️Нагадуємо, що реєстрація на вебінар потрібна лише тим, хто хоче долучитися до прямої трансляції заходу. Записи всіх зустрічей будуть завантажуватися на youtube-каналі ДНМЦЗКМО (https://www.youtube.com/channel/UC3Oedcmw–0jMM6Lj_ynsRg).

‼️Реєстрація не впливає на отримання сертифіката.

📬Для отримання сертифіката слухача вебінара за темою 4 (3 год – 0,1 кредиту ЄКТС) необхідно буде виконати тестове завдання (70% правильних відповідей).
Час на його виконання: 30.01.2024–02.02.2023 (до 18.00).

✔️Виконати завдання зможуть як зареєстровані, так і незареєстровані слухачі.

📮Для отримання сертифіката слухача всіх заходів проєкту необхідно буде в червні 2024 р. пройти загальне тестування. За умови успішного проходження тестування (70% правильних відповідей) – учасники програми отримають сертифікат (у липні 2024 р.) про підвищення кваліфікації на 1 кредит ЄКТС (30 годин за весь курс).

Організатори залишають за собою право вносити зміни до попереднього плану, про які учасники будуть інформуватися додатково.

https://www.dnmczkmo.org.ua/2024/01/app-%e2%84%964-plejbek-teatr-i-naratyvna-tradycziya-yak-zasib-dlya-zczilennya/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.