Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

12 СЕРПНЯ – ДЕНЬ МОЛОДІ!

12 серпня традиційно уся Європа святкує День молоді. Цього року Україна відзначає цей день вперше разом із Європейською спільнотою.

З метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також враховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів – Президент України ухвалив наказ на відзначення Дня Молоді 12 серпня – В Міжнародний День Молоді.

Саме молоді люди стали рушійною силою на складному та довгому шляху України до Європейської спільноти. Молоді активісти першими вийшли на Майдан з мирним протестом за євроінтеграцію, що і стало початком Революції гідності.

В час повномасштабного вторгнення росії в Україну багато молодих людей вже 170-й день сміливо боронять  територіальну цілісність України та виганяють  ворога з наших домівок. Багато віддали своє молоде життя у боях за Батьківщину. Тож, в цей день потрібно по-особливому їх згадати та віддати честь та шану їхній хоробрості.

Вільні, сміливі, амбітні, розумні – все це про сучасну українську молодь. Вона впевнено рухається до своєї мети й легко долає будь-які труднощі. Нехай так буде завжди!

Українська талановита, креативна, свідома, амбіційна молодь виборює право на побудову мирного та щасливого майбутнього.

Молодь – надія і майбутнє нашої країни.

Водночас можна сказати, що сьогоднішнє свято – для всіх, бо молодість – не вік, молодість – це стан душі. Тож бажаємо кожному – будьте мудрими та свідомими у своїх рішеннях. Успіхів, здоров’я та оптимізму – незалежно від віку і Мирного Неба !!!

Зі святом! З Днем молоді!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.