Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Крізь пожежі боїв з ворогом, травень дарує Україні прекрасне свято – Міжнародний день сім’ї.

У 1993 році Організація Об’єднаних Націй встановила Міжнародний день сім’ї.


Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.


Рід, родина, сім’я…До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

Впродовж історії, саме українська родина стала місцем плекання мови, культури, сімейних цінностей та моралі. Сьогодні, під час війни, родина і діти, мають величезну державну цінність і потребують всебічної підтримки та опіки на найвищому рівні.


Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.


Зазвичай у цей день проводяться культурно-просвітницькі й святкові заходи – тематичні конференції, благодійні акції зі збору коштів на користь малозабезпечених сімей, концерти. В засобах масової інформації публікуються матеріали про відомі в світі та в Україні родини, а також про шляхи досягнення сімейного добробуту. Міжнародний день сім’ї – є ще одним приводом для кожного усвідомити цінність та неповторність своєї родини.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Бажаємо Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків, миру і любові нашим сім’ям та Перемоги Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.