Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

У цей день ми разом відзначаємо не лише зупинку озброєних конфліктів, а й важливість перемоги над одвічним російським агресором.

Ми, українці, знаємо на власному досвіді, що це означає. Ми бачимо, як наша країна стоїть у боротьбі за свою Незалежність та територіальну цілісність. Ми пам’ятаємо втрати та жертви, і разом ми визнаємо силу духу та рішучість українського народу.

День Миру – це не лише час пам’ятати минуле, а й нагадування, що мир та злагоду варто захищати, агресора перемагати, і відстоювати наше право на життя у спокої та гідності.


Нехай цей День Миру стане спонуканням для нас усіх продовжувати робити свою частку роботи для перемоги. Нехай він надихає нас долати всі перешкоди на шляху до майбутнього, де мир та щасливе життя є основними цілями.

Зичимо миру в країні, щастя в сім’ї, і гордості за той шлях, який ми пройшли та продовжуємо проходити. Разом ми сильні, разом ми перемагаємо, і разом ми будуємо майбутнє, в якому мир і перемога будуть нашою найбільшою нагородою!

Слава Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.