Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Щорічно 21 вересня у всьому світі, починаючи з 1981 року, за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначають Міжнародний день миру, як день всесвітньої відмови від насильства та припинення вогню.

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

ООН закликає всі країни та людей до припинення бойових дій у цей день і відзначати його інформаційними та просвітницькими заходами з питань миру.

Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою.

Сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу перемогу над ворогом, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

Життя стає кращим у світі, де панує мир, і сьогодні ми молимося за тих, хто виборює для України мир.

Як зараз страшно в цьому світі жити,

А хочеться ж радіти і цвісти…

Аби нам люті війни припинити,

І до мети чарівної іти.

Так миру хочу… Дуже хочу миру!

Бо має сенс лише тоді життя,

Як відчуваєш щастя, радість щиру

І йдеш у світле, мирне майбуття!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.