Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АВТОРСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ ОКСАНИ БОНДАР #МІСТО_ЗІ_ЗМІСТОМ

23 червня 2021 року у приміщенні #Львівська_обласна_універсальна_наукова_бібліотека на проспекті Шевченка, 13 у партнерстві з відділом абонента #КлубБук-абонемент відбулося відкриття авторського мистецького проєкту методистки з естетичного виховання і народних традицій #КЗ_ЛОР_Львівський_обласний_центр_народної_творчості_і_культурно-освітньої_роботи Оксани Бондар Літературно-мистецький вернісаж #МІСТО_ЗІ_ЗМІСТОМ у якому органічно поєдналися світлини та поезія авторки. Незвичною та цікавою була також подача фоторобіт, котрі мисткиня вплела у панно за допомогою техніки макраме.

Метою проєкту є привернути увагу львів’ян та гостей міста до життя Львова, показати його справжнє, буденне обличчя, побачити крихітні, проте дуже важливі деталі, на котрі зазвичай не звертаємо уваги. Всього представлено близько ста робіт, розміщених у двох залах – читальному та залі абонемента, котрі можна оглянути щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 18:00.

Розпочав творчий захід директор бібліотеки Іван Сварник: “Нам дуже приємно експонувати у стінах нашої бібліотеки таку мистецьку виставку, яка розповідає про наше прекрасне місто. Це погляд людини, яка його любить різним, любить під дощем, любить під сонцем. Тут є і старий Львів і нові промислові райони, а в тому і полягає весь шарм нашого міста. Ця виставка показує нам різноманітність нашого Львова, його багату архітектуру, його природу і людей”.

Модератором заходу була Віра Олеш – журналістка, поетеса та майстриня-хусткувальниця, котра створила затишну атмосферу, провівши зустріч у форматі вільної розмови.

Душевності та ліричності заходу надали музичні композиції дуету “Берегиня” у складі Марії Савчук та Ірини Дуванавої. Вони виконали низку пісень на слова Віри Олеш, музику до яких написав Ігор Байор. А також барда-музиканта Олександра Свєтогорова, котрий виконав пісні на слова Оксани Лозової та Люби Долик.

Фото події завдячуємо Іванні Литвинець. Відео забезпечення здійснив Ярослав Павлуцький.

Запрошуємо ознайомитися з виставкою “МІСТО ЗІ ЗМІСТОМ” протягом червня – серпня місяців.

Відділ культурно-просвітницької роботи

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.