Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ЯВОРІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 14 травня 2023 року у приміщенні Культурно-мистецького центру «Сокіл» м. Яворова відбулась атестація народних аматорських колективів Яворівської територіальної громади.

Свій творчий доробок представили:
🔸 Народний аматорський жіночий хор «Аколада» КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський хор «Яворівщина» КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський сімейний ансамбль «Родина» КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Росинка» КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський театр «Перекотиполе» НД с. Оселя.
🔸 Народний аматорський фольклорний ансамбль «Залужанка» НД с. Залужжя.
🔸 Народний аматорський театр-студія «Яворина» КМЦ Сокіл.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики «Забава» КМЦ «Сокіл».
🔸 Народний аматорський театр ім. Т. Підлісного КУ ЯМР «Народного дому міста Яворова».
🔸 Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Калиновий цвіт» НД с. Чернилява.
🔸 Зразковий аматорський танцювальний колектив «Первоцвіт» КМЦ «Сокіл».
🔸 Аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» НД с. Завадів.
🔸 Аматорський вокально-інструментальний гурт «Немирівчани» НД смт Немирів.

💪 Підтримати аматорські художні колективи Яворівської територіальної громади прийшли: начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради п. Богдан Раделицький та заступниця начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради п. Надія Ребець.

✅ Одностайним рішенням атестаційної комісії усім колективам підтверджено звання «Народний (зразковий) аматорський колектив».

✅ За високий художньо-виконавський рівень аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» НД с. Завадів та аматорський вокально-інструментальний гурт «Немирівчани» НД смт Немирів рекомендовано до присвоєння звання «Народний аматорський колектив».

❤️ Яворівська територіальна громада славиться своїми талановитими аматорськими колективами, які привертають увагу глядачів з різних куточків країни. Театральні, вокально-хорові, фольклорні, музичні та хореографічні колективи збирають повні зали своїми захоплюючими виставами та концертами, які перетворюються на яскраве дійства на сцені та незабутні події.

🎭 Театральні колективи Яворівської територіальної громади мають великий досвід у створенні вистав різних жанрів. Ці талановиті актори здатні перетворити будь-який сюжет на захоплюючу драму чи комедію. Вони здатні передати глядачам різні емоції та почуття, що дозволяє їм зануритися в світ театру та забути про повсякденні проблеми.

🎙 Під час виступів вокально-хорових колективів Яворівської територіальної громади можна почути народні голоси співаків та чарівні мелодії, які створюють хори. Ці колективи демонструють високий рівень вокальної майстерності та музичного таланту.

🎵 Музичні колективи Яворівщини не менш талановиті. Вони виконують музику різних жанрів та напрямків, від класичної до сучасної, завжди демонструючи високий рівень майстерності та творчості.

🕺 Хореографічний аматорський колектив Яворівського краю є справжнім скарбом місцевої культури. Він привертає увагу своїми чудовими танцювальними номерами та професійністю виконання.

🤗 Гостинна і багата на таланти Яворівщина гідно представила найкращі зразки народної творчості!

🇺🇦Дякуємо Воїнам ЗСУ за можливість творити і працювати!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.