Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 28 травня 2023 року у приміщенні Самбірської музичної школи відбувся атестаційний перегляд виступу дитячого зразкового ансамблю естрадного танцю “Пролісок” Стрийського Районного Народного дому Стрийської територіальної громади.

✅ Одностайним рішенням атестаційної комісії колективу підтверджено високе звання “Зразковий аматорський колектив”.

❤️ Зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю “Пролісок” дивує й захоплює кожного присутнього своєю неперевершеною грацією та енергією.

🎵 Від перших нот музики ансамбль виходить на сцену, вбравши свої танцювальні костюми, які виблискують яскравими кольорами, неначе промені радості. Кожен рух, кожна підкреслена постава демонструє фаховість і вміння танцюристів. Вони створюють непередбачувані комбінації рухів ніби злагоджена музика танцює у власних нотах.

🕺 “Пролісок” – це втілення естетики, грації та харизми. Кожен виступ ансамблю – це справжнє шоу, яке захоплює глядачів у світ мрій і хореографічної магії. Кроки танцюристів легкі та точні, а їх координація і синхронність просто захоплюють подих. Вони перетворюють сцену на власне танцювальне королівство, де кожен рух і кожна поза – це чарівний акорд у симфонії краси.

🙏 Дякуємо ЗСУ, що боронять та бережуть нас та дають можливість працювати і творити на своїй землі! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.