Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ РУДКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 28 травня 2023 року у приміщенні Народного дому м. Рудки відбувся атестаційний перегляд виступів аматорських художніх колективів Рудківської територіального громади.

Свою програму представили:
🔸 Народний аматорський ансамбль бандуристів “Вишенька” Народного дому м. Рудки.
🔸 Народний аматорський фольклорний ансамбль “Калинонька” Народного дому с. Острів, Рудківської ТГ.
🔸 Народний аматорський ансамбль танцю “Зорепад” Народного дому м. Рудки.
🔸 Народний аматорський чоловічний вокальний ансамбль “Стривігор” Народного дому м. Рудки.
🔸 Народний аматорський хор “Оберіг” Народного дому м. Рудки.

✅ Рішенням атестаційної комісії усім аматорським колективам підтверджено високе звання “Народний аматорський колектив”.

💪 Підтримати аматорські художні колектив прийшли: Рудківський міський голова Іван Лозинський та начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Рудківської міської ради Тарас Курило.

❤️ У прекрасному світі мистецтва, що розташований в самому серці Рудківської територіальної громади, звучать неповторні мелодії та переплітаються витончені таланти аматорських художніх колективів. Музичні, вокально-хорові, хореографічні та фольклорні ансамблі розкривають унікальний дух і культурну спадщину цієї землі.

🎵 Музичний колектив територіальної громади перетворює ноти на чарівні звуки бандури, які огортають присутніх в атмосферу неповторного музичного захоплення. Кожна нота створює глибокий емоційний зв’язок із глядачами. Кожен твір музичного колективу – це історія, яка здатна перенести нас у світ кобзарського мистецтва.

🎙 Голоси виконавців вокально-хорових колективів громади малюють унікальні мелодії, які звучать прадавніми народними піснями. Їхні виступи переповнені почуттями, що перетворюються на звукову симфонію. Голоси об’єднуються в єдине ціле, створюючи музичну мозаїку, яка розкриває багатство українського таланту.

🕺 Хореографічний колектив Рудківської територіальної громади перетворив сцену на власний танцювальний світ. Кроки, рухи та пластика танцюристів розкривають їхнє вміння та харизму. Вони перетворюють музику на рух, а рух на емоції, які залишаються в пам’яті назавжди!

🎻 Фольклорний ансамбль зберігає неповторний дух і традиції нашого народу. Учасники колективу виконують народні пісні, танці та музику, які пронизані давньою мудрістю. Кожен виступ фольклорного ансамблю – це зустріч зі справжньою народною культурою, яка переносить нас у світ минулих епох і відкриває нам глибину нашого коріння.

🙏 Дякуємо ЗСУ, що боронять та бережуть нас та дають можливість працювати і творити на своїй землі! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.