Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ БОРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✍️ 10 червня 2023 року у приміщенні Народного дому с. Нижнє Висоцьке відбувся атестаційний перегляд виступів аматорських художніх колективів Боринської територіального громади.

Свою програму представили:
🔸 Народний аматорський фольклорний колектив “Берегиня” КЗ “Центру культури та дозвілля” с. Нижнє Висоцьке.
🔸 Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Бескид” філії №1 с. Либохора Центру культури та дозвілля.
🔸 Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Дримбарі” філії с. Бітля Центру культури та дозвілля.
🔸 Народний аматорський колектив пісні і музики “Бойківчани” філії смт Бориня Центру культури та дозвілля.

✅ Рішенням атестаційної комісії усім аматорським колективам підтверджено високе звання “Народний аматорський колектив”.

💪 Підтримати аматорські художні колективи Боринської громади прийшли: завідувачка сектором культури Боринської селищної ради Руслана Писанчин та головний спеціаліст сектору культури Люба Білевська.

🧡 Автентична бойківська фольклорна атмосфера зачаровує своєю теплотою і відкритістю. Кожен виступ – це зустріч з живою історією, де кожен з присутніх стає свідком і учасником давніх обрядів та свят. Ці виступи не просто розважають, вони надихають та збагачують душу, підкреслюючи значення національної самосвідомості та гордості.

👉 Виступи народних аматорських фольклорних колективів Боринської територіальної громади – це не лише втілення культурної спадщини, а й свідчення живої сили та неперевершеної краси бойківської автентики. Ці надзвичайні виступи залишають незабутнє враження і підтримують дух спільноти, розповідаючи про те, хто ми є та звідки ми походимо!

▪ У виступах народних аматорських фольклорних та пісенно-музичних колективів громади відчувається глибока зв’язаність з традиціями і культурою Бойківщини. Ці виступи не лише розповідають про минуле, але й надихають на збереження та продовження національної спадщини. Вони зближують людей, викликають гордість за свої коріння та підтримують дух спільноти.

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і творити! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.