Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Сьогодні, 15 грудня 2022 року в актовій залі Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини» відбувся семінар-практикум щодо роз’яснення і порядку подання звітності 7 НК і 7 НК (зведена).

Перед керівниками структурних підрозділів у сфері культури райдержадміністрацій, міських рад обласного значення та територіальних громад виступив начальник відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА І. В. Стефанко. Обговорювали аспекти Наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах».


Завідувачка відділом народної творчості і креативних індустрій КЗ ЛОР НМЦКМЛ, заслужений працівник культури України О.В. Дуляба звернула увагу присутніх на порядок проведення у 2023 році чергової атестації аматорських художніх колективів (студій) закладів культури системи Міністерства культури та інформаційної політики України на підтвердження та присвоєння звання «народний» («зразковий») а також акцентувала на організаційній роботі щодо підготовки та проведення обласного фестивалю українського зимового фольклору «Нова радість стала», який відбудеться у м. Львові 8 січня 2023 року.

Щиро дякуємо усім учасникам семінару-практикуму за участь, спілкування та обмін досвідом. Злагоджена робота культурної сфери від час війни – запорука нашої стійкості та неминучої перемоги України!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.