Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Ви – наша гордість! Ви – наша слава!
Вами пишається рідна Держава.
Армія світла, Ви – наша сила!
Мужніх дітей Україна зростила
День Збройних Сил України відзначаємо щорічно 6 грудня. Саме цього дня 1991 року було ухвалено Закон про Збройні Сили України.

День Збройних Сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів окупантів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави.

Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої країни. Ніколи не забути нам героїчні подвиги наших дідів, батьків і сучасних героїв, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Наша армія нездоланна, бо це армія свободи й національної честі, армія сміливих, відважних наших героїв-визволителів.

У лавах Збройних Сил України до початку повномасштабної війни з росією, 24 лютого, було близько 261 тисяча осіб з урахуванням цивільних. На сьогоднішній день лише у Збройних Силах України налічується приблизно 700 тисяч осіб. А весь сектор безпеки та оборони охоплює до мільйона українців.

Збройних Сил України – це представники Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя своєму народу. Історія української держави, її Збройних Сил свідчать про те, що вони з честю виконують її.

Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, її мирне майбутнє.

Дорогі наші воїни прийміть найщиріші слова привітання з нагоди дня Збройних Сил України. Бажаємо вам здоров’я, мирного неба, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної суверенної країни.

Висловлюємо щиру вдячність нашим військовим за їхню відвагу і героїзм!

Я втрат тобі зичу не знати і втоми,
Живим і здором вертайся додому,
Щоб жити без зла, без війни, без руїни.
Вітаєм із Днем Збройних Сил України!

Слава Україні! Героям Слава!
https://www.youtube.com/watch?v=n3FTIfcQlNM&ab_channel=F%C3%A4derneslandet

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.