Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

26-Den-Natsionalnoyi-gvardiyi-Natsgvardiyi-Ukrayiny

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

26 березня – День Національної Гвардії України.

Сучасна Національна Гвардія України є підрозділом, який має правоохоронні функції та включений до системи Міністерства внутрішніх справ України.

До складу НГУ увійшли внутрішні війська України, а також патріоти та добровольці. Під час російсько-української війни гвардійці Національної Гвардії захищають територіальну цілісність та незалежність України.

Один із підрозділів НГ відвідав лідер гурту «Океан Ельзи». Під час розмови з гвардійцями Святослав Вакарчук відзначив: «Українська армія дає просто неймовірну відсіч агресору. У нас дуже сильна та мотивована армія! Перемога за нами». У свою чергу гвардійці запевнили, що мають значний досвід та підготовку і здатні виконувати поставлені завдання. І сьогодні усі підрозділи сектору оборони – це один потужний кулак, який зупинить окупанта.

Наші сильні, мужні красені! Вітаємо Вас з Днем Національної Гвардії України. Нехай Вас оберігають усі Святі сили! Ми щохвилини молимось за вас. Ми вас дуже любимо і знаємо, що ви переможете, тому що ви найсильніші, найсміливіші, найкращі! Ви – Герої України!!!

Прем’єра пісні до Дня Національної Гвардії України:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.