Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

З ДНЕМ СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА!
З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Архангел Михаїл переміг сатану та скинув його із небес. Озброєний мечем, він стоїть на сторожі воріт раю. Як глава воїнства господнього Архангел Михаїл вважається покровителем військ та захисником віруючих. Його образ уособлює перемогу добра над злом, боротьбу за правду та справедливість.

Архистратига Михаїла здавна вважали покровителем воїнів та України.

У київських князів були печатки із зображенням архистратига Михаїла. У козацькі часи – був прапор із зображенням Архангела. Символ Михаїла присутній і на головній хоругві часів Богдана Хмельницького. Українські Січові Стрільці цінували Михаїла, як того, хто допомагає боротися проти зла, зображали його й на своєму прапорі. А на емблемі воїнів десантно-штурмових військ ЗСУ зображені крила Архистратига Михаїла і вогняний меч, яким він уражає ворогів.

Чимало важливих для України подій відбулися у цей день – це початок Помаранчевої революції і Революції Гідності. Можливо, Михаїл своїм покровом допоміг українцям у боротьбі за справедливість.

Щиро вітаємо всіх із Днем Святого Архангела Михаїла та з Днем Гідності і Свободи. Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри і щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.