Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

Літературний вечір “Вірші обпалені війною” відбудеться у Львівському палаці мистецтв

📚Поезія – це цвіт душі!
Автори пишуть щодня, а бачити їх і чути ми не завжди маємо можливість. Хоч саме цей жанр літератури найбільше використовується ледь не кожною людиною.
Щорічно, 21 березня, світ відзначає Всесвітній день поезії. Бо тільки таким чином, можна віддати належне і ще раз заявити про велику поетичну родина, за участю якої відбуваються різноманітні культурно-мистецькі події.
❗️Цьогоріч, подія “Вірші обпалені війною” відбудеться у Львівському палаці мистецтв.
Тому, нарешті, запрошуємо усіх поціновувачів поезії на літературний вечір, приурочений Всесвітньому Дню поезії та з нагоди Шевченкіани.
Присутні насолодяться цікавою поезією та концертною програмою, яку організовує концертно-кіномистецький відділ Львівського палацу мистецтв.
🗓 Будемо дуже раді бачити кожного на літературній події, вже у цей четвер, 21 березня, о 16:00, в концертному залі Львівського палацу мистецтв.
Творча частина дасть змогу відчути зміст поетичного слова, поспілкуватися з автором, придбати його книгу чи запросити на літературну зустріч.
Отже, ви почуєте вірші Андрій Левик, Юлія Курташ-Карп , Galyna Potoplyak , Світлана Петренко, Ірина Гром’як , Ірина Булахова, Marichka Dzvinka, Наталя Топольницька.
🎶 Поет, це – творець. Його слово легко перетворюється в музику. І тому в рамках події ми пропонуємо і концертну програму, яку виконають гурт “Кулі”, гурт “Вишиванка” та окремі виконавці: Андрій Вітрів, Заслужений артист України Ярослав Музика, Заслужений діяч естрадного мистецтва Богдан Цісінський.
Куратор заходу – письменниця Галина Фесюк.
Організатор заходу – Оксана Кириченко.
🎨 Чекаємо на Вас!
📲 Контактний номер телефону:
+380 (67) 425 67 20.
📍Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.