Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ

🌼🇺🇦 Указом Президента України № 333/2021 від 28.07.2021 «Про день молоді» цього року молодь України офіційно вдруге відзначатиме Міжнародний ДЕНЬ МОЛОДІ разом з усім світом – 12 серпня!

🔺 День молоді – це свято, яке об’єднує молодь не лише в Україні, а й у всьому світі.

💪 Всі дії нашої молоді в цей такий нелегкий для нас час, коли йде війна, спрямовані на допомогу Збройним Силам України. Наша молодь зустрічає тисячі людей, які прибувають евакуаційними потягами, наша молодь – це волонтери на гуманітарних складах, наша молодь – плете маскувальні сітки, організовує різного роду події і збирає там важливу грошову допомогу для ЗСУ .Молодь Львівщини і всієї України вступає у військові лави і нещадно б‘є ворога, бореться за свободу і незалежність України!

👉 Свято молоді покликане звернути увагу на інтереси і прагнення молодого покоління, бо саме з таким молодим поколінням обов’язково переможемо та відбудуємо нашу Україну!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!💙💛🇺🇦🙏🏻

🤔 Цікаві факти про Міжнародний день молоді:

▪️ Перший неофіційний день молоді відзначили 10 травня 1945 року. Ініціатором стала Всесвітня федерація демократичної молоді.

▪️ Ідею святкування Дня молоді запропонували в 1991 році на першій сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Проте оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді відбулося аж через 6 років.

▪️ Тематика святкування Дня молоді у світі змінюється щорічно. Так, у 2013 році свято було приурочене міграції, в 2014 — психічному здоров’ю.

▪️ День молоді — це свято 16% населення планети. Відповідно до останніх статистичних даних ООН, стільки молодих людей проживає на Землі сьогодні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.