Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ МІСЬКИХ НАРОДНИХ ДОМІВ ЛЬВІВЩИНИ

Сьогодні, 25 травня 2021 року в приміщенні актової зали КЗ ЛОР ЛОЦНТ і КОР відбулась нарада директорів міських народних домів Львівщини за участю завідуючих відділами ЛОЦНТ і КОР Ольги Володимирівни Дуляби та Софії Олександрівни Пшемінської, а також начальника відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів Департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА Іллі Васильовича Стефанка.

Обговорювалися питання новітніх методів і форматів роботи в епоху пандемії та в умовах децентралізації, навчання новопризначених кадрів, створення сучасного інтернет-ресурсу ЛОЦНТ і КОР та необхідності постійного оновлення й наповнення сценарними, методичними матеріалами, медіа-розвідками, презентаціями, відео звітами про проведені заходи.

Відбувся обмін напрацюваннями у сфері культурно-просвітницької роботи, дистанційних, інтерактивних та традиційних форм проведення культурно-мистецьких заходів.

Не оминули увагою учасники наради і вагоме значення відео тренінгів з жанрів народного мистецтва та з напрямків клубної роботи.

Особливу увагу присвячено питанню виховного впливу культурно-мистецьких заходів, важливості поширення знань про національних Героїв, застосовування для цього сучасних методів наочності.

Начальник відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів Департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА Ілля Васильович Стефанко звернув увагу учасників наради на необхідності здачі календарних звітів і планів роботи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.