Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ОБЛАСНИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС ТЕАТРАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ «ТЕАТРАЛЬНЕ НАДБУЖЖЯ»

👉 З метою популяризації театрального мистецтва, утвердження краси українського слова «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини» оголошує обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».

ℹ️ Конкурс покликаний сприяти відродженню та подальшому розвитку українського аматорського театрального мистецтва, що базується на найкращих традиціях національної культури.

🏦 Конкурс відбудеться 22 жовтня 2023 року в приміщенні Кам’янка-Бузького Народного дому (м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 11).

⏰ Початок о 11.00 год.

▪ У конкурсі беруть участь переможці оглядів та конкурсів, що мають в репертуарі вистави високого творчого рівня. Для участі в обласному конкурсі керівники колективів до 20 жовтня 2023 року подають заявку на участь у конкурсі в КЗ ЛОР НМЦКМЛ (м. Львів, вул. Леся Курбаса, 3); контактні телефони: завідувачка відділу народної творчості Дуляба О. В. ☎️ моб. 0972964601; електронна адреса: 📩 cnt-lviv@ukr.net

▪ Театральні аматорські колективи представляють програму тривалістю до 25 хв (фрагмент або одноактова вистава на основі української, зарубіжної класичної чи сучасної драматургії).

▪ Критерії оцінювання учасників конкурсу:
– ідейно-художній зміст вистави;
– сценічна культура;
– режисерське вирішення вистави;
– культура мовлення;
– сценічне оформлення.

▪ На конкурс керівники аматорських колективів подають коротку творчу характеристику колективу та програму у 3-х примірниках.

📋 Ознайомитися із положенням про проведення огляду-конкурсу можна тут:
http://surl.li/lmxsz

📜 Переможці конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і грамотами та рекомендуються для участі у Всеукраїнських оглядах, конкурсах, фестивалях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.