Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

СТАРТУВАВ ПЕРШИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ВИКОНАВЦІВ НА НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ «ВІДЛУННЯ МИТУСИ»

Сьогодні, 22 березня, стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси», в якому взяли участь 22 талановитих учнів з Львівських мистецьких шкіл, а також Бібрики та Дублян, які вивчають гру на бандурі. Прослуховування відбувалось у Львівській мистецькій школі N3, де учасники показали своє вміння грати на народному інструменті перед журі, складеного з викладачів мистецьких шкіл, ЛФМК ім. С. Людкевича та ЛНМА ім. М. Лисенка (Наталя Неміш, Квітослава Созанська, Наталя Мишловська, Наталя Воробей). На учасників чекав складний відбірковий етап, а переможців очікує фінальний конкурс, який відбудеться в кінці квітня. Учасники відзначили, що це була велика нагода продемонструвати свій талант та отримати корисний досвід.

❗️ Члени журі конкурсу наголосили на важливості збереження традицій народної музики та популяризації бандури. Вони також відзначили, що учасники конкурсу мають чудову можливість не лише проявити свій талант, а й зустрітися з колегами та викладачами, у дискусіях поділитися досвідом та мистецькими проблемами. Конкурс «Відлуння Митуси» є важливим кроком у збереженні та розвитку національної культури.

🤝 Учасники конкурсу, їхні викладачі та родичі висловили подяку організаторам за можливість взяти участь у цьому заході. Вони підкреслили, що такі конкурси допомагають розвивати таланти молодих музикантів та популяризувати національну культуру серед широкої аудиторії.

❤️ Сердечна дяка директорці Львівської МШ №3 пані Галині Тацій, та голові методичного об’єднання Львівського куща пані Ользі Мороз за сприяння та допомогу в організації конкурсних змагань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.