Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ТРАВНЕВА ТВОРЧА ЗУСТРІЧ НАРОДНИХ МАЙСТРІВ

29 травня 2021 року за базі КЗ ЛОР ЛОЦНТ і КОР відбулась творча зустріч членів Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів.

На зустрічі обговорили мистецькі події, у яких брали участь майстри та художники, зокрема методистом з образотворчого мистецтва КЗ ЛОР ЛЦОНТ і КОР Михайлом Бондаром були вручені подяки за участь в онлайн-виставці присвяченій 207-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка “Тарасова Палітра”, у “Великодній онлайн-виставці творчих робіт Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів”, у міні-онлайн виставці творчого доробку вишивальниць, учасниць Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при КЗ ЛОР ЛОЦНТ і КОР “Вишивані барви Львівщини”.

Перед присутніми виступив майстер-звіздар та калаткар з м. Дубляни пан Богдан Новак із цікавою розповіддю про мистецтво калаткарства. За допомоги сучасного обладнання методичного кабінету демонструвалися слайди із кресленнями, зразки давніх калаталок, озвучено план підготовки та видання за участі Львівського обласного центру народної творчості книги про це древнє українське мистецтво.

Цікавими були розповіді майстрів та художників про техніку та процес виконання поданих на виставки робіт, завжди важливо почути відгуки про свою творчість для натхнення у майбутньому!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.