Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🇺🇦 ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!

📣 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято об’єднало дві знакові події у новітній історії України – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Мета запровадження пам’ятної дати – донесення до сучасних й майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також належне вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

▪️ Теперішня війна – масштабний Майдан усієї країни… Навіть там де, можливо, у 2013-2014 роках не усі розуміли, за що стояв Майдан, які цінності намагався захистити. Сьогодні ця ситуація об’єднала Україну в цінностями свободи, гідності, демократії, які захищають воїни на фронті. Багато учасників подій Революції Гідності стали активними захисниками України на передовій.

🇺🇦 Вітаємо усіх українців з Днем Гідності та Свободи! Нехай не згасає віра у щасливе майбутнє Української держави, нехай мирним буде небо над нашою землею, добробут і злагода у кожній домівці!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.