Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🇺🇦 СТЕПАН БАНДЕРА – ЛЮДИНА ЛЕГЕНДА. З НАГОДИ 115 річниці від ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІДЕРА УКРАЇНСЬКОЇ ОУН, СИМВОЛА УКРАЇНСЬКОГО ПРОТИВУ

▪️ Історія національного визволення України пов’язана із постаттю Степана Бандери, який займає одне із провідних місць у боротьбі за Незалежність України.

▪️ Степан Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів, що на Івано-Франківщині у родині українського священника Андрія Бандери. В сім’ї панували глибокі українські традиції, що дали змогу молодому Бандері набути національну відомість та патріотичні ідеали.

▪️ У 1929 році Степан Бандера долучається до Організації українських націоналістів (ОУН), яка боролась за Незалежність України та відновлення державності. Згодом Бандера очолив її молодіжну організацію та став одним із провідних діячів українського національного руху.

▪️ Степан Бандера зробив вагомий внесок у національне визволення України, у формуванні української нації та національної свідомості. Від був ідеологом та політичним лідером. Важливою складовою ідеології Бандери була національна самосвідомість на Незалежність України. Його ідеї привертали до себе молодих та активних українців та дали поштовх до розвитку національного руху, збільшували число прихильників національної ідеї.

▪️ Степан Бандера був автором багатьох наукових праць, у яких досліджував історію українського народу та розвивав національну ідеологію.

▪️ Степан Бандера зумів організувати українську націю на боротьбу проти совєцького на нацистського тоталітарних режимів. Бандера підніс український націоналізм любові до найвищої жертовності.

🇺🇦 Бандера – це Україна! Він уособлює у собі найкращі на найбільші чесноти українського народу, є символом волі і незалежності для українців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.