Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🎭 ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС ТЕАТРАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ «ТЕАТРАЛЬНЕ НАДБУЖЖЯ»

🍁 22 жовтня 2023 року в приміщенні Кам’янка-Бузького Народного дому відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».

ℹ️ Цьогоріч у конкурсі взяли участь 19 аматорських театральних колективів, які налічували понад 500 учасників. Колективи представляли: Кам’янка-Бузьку, Новояворівську, Бродівську, Перемишлянську, Східницьку, Яворівську, Рава-Руську, Пустомитівську, Львівську, Городоцьку, Бібрську, Оброшинську, Жовтанецьку, Золочівську, Добротвірську, Новояричівську територіальні громади Львівщини.

🧡 Актори, що представляли свої театральні вистави, вразили своєю талановитістю та виразністю гри. Вони дарували глядачам неймовірні емоції і переносили у світ своїх героїв. Кожен колектив виявився унікальним і вражаючим у своєму роді.

▪ Обласний огляд-конкурс “Театральне Надбужжя” не тільки підкреслив багатство таланту аматорського театру, але й зробив осінні дні ще більш чарівними. Це свято мистецтва залишить незабутні враження у кожного, хто його відвідав.

🎨 Чарівна палітра осінніх кольорів створювала неповторну атмосферу, яка гармонійно доповнювала вистави.

▪ Сьогодні кожен колектив вкладав душу у свої ролі, і це створювало неповторний ефект. “Театральний Надбужжя”- це свято для творчих душ, що живуть театром.

▪ Актори продемонстрували вміння відтворити різноманітні образи, розчулили глядачів своєю емоційною грою та вмінням передати глибокі почуття. Кожен колектив приніс у програму свій шарм та креативність, які зробили це свято театру особливим і надихаючим. Вони здатні були перенести глядачів у різні світи та відчуття, від сміху до сліз.

▪ У кожній виставі – величезна праця та відданість акторів своїй справі. Усі колективи доклали максимум зусиль, щоб подарувати глядачам незабутні миті театрального мистецтва. “Театральне Надбужжя” відкрило нові обличчя аматорського театру та залишило слід в серцях всіх, хто споглядав та співпереживав кожну сцену та роль…

💓 Подяка усім колективам та керівникам! Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційних сторінках КЗ ЛОР НМЦКМЛ.

🙏 Дякуємо Збройним Силам України за те, що це яскраве свято театрального мистецтва відбулося!

🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.