Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🎭 ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ АМАТОРСЬКИХ ТЕАТРАЛЬНИХ, ХУДОЖНЬО-ПРОСВІТНИЦЬКИХ ТА ФОЛЬКЛОРНИХ КОЛЕКТИВІВ ЛЬВІВЩИНИ

✍️ 14 грудня 2023 року в приміщенні актової зали КЗ ЛОР НМЦКМЛ відбувся обласний семінар-практикум керівників аматорських театральних, художньо-просвітницьких та фольклорних колективів Львівщини.

▪ Відкрили семінар студенти Львівського фахового коледжу культури і мистецтв із постановкою різдвяного вертепу.

▪ Про святково-обрядові театралізовані дійства в сучасній просвітницькій діяльності театрального, художньо-просвітницького та фольклорного колективів розповіли: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Львівського фахового коледжу культури та мистецтв Оксана Копильчак та спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, заступник директора Львівського фахового коледжу культури та мистецтв Руслан Ляшенко.

▪ З підсумками атестації аматорських художніх колективів (студій) закладів культури системи Міністерства культури та інформаційної політики України на підтвердження та присвоєння звання «народний» («зразковий») виступили: голова атестаційної комісії, завідувачка відділу народної творчості та креативних індустрій КЗ ЛОР «Навчально методичного центру культури і мистецтв Львівщини», заслужена працівниця культури України Ольга Дуляба, члени атестаційної комісії, заслужений діяч мистецтв України Юрій Чеков та Руслан Ляшенко.

▪ Про мистецькі проєкти інтерактивного, перформативного дійства, як засіб комунікації та психотерапії у сучасних реаліях розповіли: начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Куликівської селищної ради Ірина Цюпка, провідний спеціаліст відділу Олена Кубра та викладач театральних дисциплін Львівської ЗОШ.ТОВ «Школа вільних та небайдужих» Олексій Кудовба.

🤝 Дякуємо усім учасникам семінару за активну участь, творчу атмосферу та змістовне спілкування. Бажаємо нових творчих звершень у мистецькій діяльності!

🇺🇦 Дякуємо Збройним Силам України за захист та можливість творити!

https://www.facebook.com/100064805855626/posts/pfbid02hok7wKjL71Y5Vsp1fxcpjkkuskpwYsrnbxfQoeaXFdyNMWnBPRMwWp9uEgLtyhjyl/?app=fbl

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.