Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🎵  ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ КОЛЕКТИВІВ ЛЬВІВЩИНИ


👩‍🏫 16 квітня 2024 року в приміщенні актової зали КЗ ЛОР НМЦКМЛ відбувся обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів Львівщини на тему: «Розвиток хорового мистецтва західних областей України в умовах війни».

▪  Із вступним словом до присутніх звернулася завідувачка відділом народної творчості та креативних індустрій КЗ ЛОР «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини», заслужений працівник культури України Ольга Дуляба.

▪  Із розлогою та фаховою доповіддю на тему: «Розвиток хорового мистецтва західних областей України в умовах війни» виступив заступник директора з виховної роботи, викладач-методист КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв», керівник студентського мішаного хору та чоловічого вокального ансамблю «Маєран» Руслан Ляшенко.

▪  Підсумки атестації вокально-хорових колективів закладів культури системи Міністерства культури та інформаційної політики України на підтвердження та присвоєння звання «народний» («зразковий») та результати огляду-конкурсу хорових колективів «Кобзарева дума» аналізували доповідачі: Ольга Дуляба (голова атестаційної комісії, член журі), Руслан Ляшенко (член атестаційної комісії, голова журі конкурсу), Надія Поворозник  – викладач-методист відділу хорового диригування Львівського  фахового музичного коледжу ім. Станіслава Людкевича, художній керівник та диригент студентського хору «Дівочі мрії», Соломія Шуляр (секретар журі, методист вокально-хорового жанру КЗ ЛОР «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини»).

▪  В межах семінару майстер-клас роботи із чоловічим ансамблем провів Руслан Ляшенко (керівник студентського мішаного хору та чоловічого вокального ансамблю «Маєран»).

▪  Доповідь на тему розвитку аматорського вокально-хорового мистецтва а також майстер-клас роботи із жіночим хором представила Анна Немерко (голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури  і мистецтв», викладач вищої категорії, керівник дівочого хору «Грація»).

❤️  Шановні учасники обласного семінару-практикуму!

🤝  Висловлюємо вдячність за вашу надзвичайно активну та чисельну участь у заході! Ваша присутність зробила цей семінар-практикум важливим і плідним!

▪  Фахові доповіді, дискусії та практичні майстер-класи, які ми разом провели, виявили нові перспективи та ідеї для подальшого розвитку вокально-хорового мистецтва на Львівщині.

▪  Кожен з вас, своїм унікальним досвідом та творчим підходом, зробив свій внесок у загальний успіх заходу. Ваша готовність ділитися знаннями надихає нас всіх і додає сили в умовах війни.

▪  Аналіз проведення семінару підкреслив важливість подальшої співпраці та обміну досвідом між вокально-хоровими колективами області. Він став підтвердженням того, що разом ми здатні досягти неймовірних результатів та подолати будь-які виклики!

▪  Нехай наша спільна праця продовжує надихати та наповнювати життя гармонією музики та співу!

🇺🇦  Дякуємо ЗСУ за захист та можливість розвивати вокально-хорову культуру!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.