Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Єднаймося друзі, єднаймося браття!
У вільну велику і дружну сім’ю,
Нехай розгориться любові багаття
І полум’ям ясним розгонить пітьму! …

Згідно указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року №53 та з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем Єднання.
Ми живемо в Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут коріння роду українського, що сягає сивої давнини…

Україна – це мати, Україна – це доля, Україна – це пісня, Україна – це наше минуле, сьогоднішнє і майбутнє. Україна – історія мужнього народу, що віками боровся і бореться за Волю, за Єдність, за свою територіальну Цілісність.

Територіальна цілісність, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців! Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти переможного завершення війни, побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. Відродження Батьківщини – це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

… Єднаймося, люди, бо в єдності сила,
У єдності міць і незламність буття…
Вже скоро підійме з руїн Україну
Могутня і сильна Господня рука.
Алла Рудь

https://www.youtube.com/watch?v=B_fRTRn_N5g&ab_channel=%D0%A2%D0%B2%D1%96%D0%B9online%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.