Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян суспільства від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2015 року встановлено відзначати День Національної Гвардії України – 26 березня.

Національна Гвардія України бере участь відповідно до закону у взаємодії з ЗСУ у відсічі збройної агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом введення воєнних дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.

8 лютого 2023р. у Міністерстві Внутрішніх Справ України відбулося вручення держаних нагород військовослужбовцям Національної гвардії. Вручив державні нагороди Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. «Ми продовжуємо нашу боротьбу з підступним та сильним ворогом. Нажаль, держава витрачає на це великий ресурс. Деякі області зруйновані майже повністю, розбита наша критична інфраструктура. Але найголовніше, що наші військовослужбовці кладуть на терези перемоги найдорожче – своє життя і здоров’я», – зауважив на початку церемонії очільник відомства.

Серед нагороджених звитяжців значна частина ще перебуває у процесі лікування та реабілітації, або нещодавно повернулися у свої підрозділи, щойно відновивши здоров’я.

Глава МВС побажав усім, хто дістав поранення, швидкого одужання і повернення у стрій. «Ми чекаємо Вас у наших підрозділах, бо ваші досвід і сміливість, харизма важливі для всієї системи МВС і Національної гвардії зокрема, де наразі триває комплектування штурмових бригад. Свій досвід слід передати поколінню патріотів, які зараз долучаться до лав Національної гвардії, Національної поліції, Держприкордонслужби. Ми всі разом готуємось до подальших бойових звершень», – відзначив Міністр Ігор Клименко.

Ігор Клименко акцентував увагу на поточному процесі створення бригад «Гвардії наступу», в якому надзвичайно цінним є бойовий професійний досвід.

Дорогі військовослужбовці Національної гвардії України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Національної гвардії України! Від першого дня існування нового військового формування Ви з гідністю, мужністю і честю виконуєте відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпеченню безпеки їх громадян. І зараз Ви продовжуєте давати рішучу відсіч ворогові, завдаєте суттєвих втрат окупантам.

Глибоко шануємо тих, хто зустрічає цей день на передовій та бойових постах в усіх регіонах України. Низько вклоняємося ВСІМ хто віддав своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі. Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, витримки, наснаги у боротьбі з ворогом та впевненої перемоги.

Слава Національній гвардії України!


https://www.youtube.com/watch?v=s4hQdySWk2E

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.