Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🇺🇦 16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ🤝


Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво –
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори (Ліна Костенко)

✍️ Відповідно до указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53 та з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено ДНЕМ ЄДНАННЯ.

▪️  Батьківщину, як і батьків, не обирають. Та нам, українцям, пощастило – у нас є ВОНА – 🇺🇦 Україна! Земля, багата на добрих людей, багата на унікальні пісні й віковічні традиції, неповторну культуру, корисні копалини…Земля, скроплена кров’ю синів своїх…

▪️  Наша земля, її люди і надра завжди були ласим шматком для зайд-ворогів, та українці перемагали лише коли були ЄДИНІ!

▪️  Цьогоріч ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч і продовжують йти до своєї спільної мети – звільнення від ворога своєї рідної землі.

▪️  У єдності наша сила і перемога. Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик української землі, для тих, хто чекає повернення у рідну домівку, для тих, хто зараз не може відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, але чекає на ЗСУ.

▪️  Ми віримо, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти переможного завершення війни, побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України! 🇺🇦

http://surl.li/qmbgb

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.