Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи

🥚🌿 ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ НАРОДНИХ МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ-АМАТОРІВ ЛЬВІВЩИНИ

🌺 27 квітня 2024 року в приміщенні актової зали КЗ ЛОР «Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини» тривала предвеликодня творча зустріч Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів, що діє при КЗ ЛОР «Навчально-методичному центрі культури і мистецтв Львівщини».

🕯️ Творча зустріч розпочалася із вшанування хвилиною мовчання  багаторічного учасника Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів, живописця та майстра карбування на металі пана Олега Білого. Присутні висловили співчуття дружині та родині художника.

▪  У залі тривала традиційна Великодня виставка творчих робіт учасників мистецького об’єднання, захоплювало подих розмаїття кольорів та форм,  відчувався великодній настрій.

▪  У ході зустрічі члени Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при КЗ ЛОР НМЦКМЛ пан Роман Турчак та майстер-звіздар пан Богдан Новак представили чудову колекцію великодніх калатал. Пан Богдан Новак провів надзвичайно цікаву розповідь про історію та особливості цього прадавнього мистецтва, а пан Роман Турчак надав вичерпну інформацію про книгу на тему калаткарства, яка у найближчому часі побачить світ.

♥️ Дякуємо усім присутнім за подарований великодній настрій!  Дякуємо ЗСУ за оборону народного мистецтва!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.